Наш герб


/Files/images/Nash_Gerb.jpg

Наш гімн

/Files/images/Gimn.jpg

/Files/images/pamjatka_gromadjanina_2.jpg


Заходи щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді у Кагарлицькому районному центрі дитячої та юнацької творчості на ІІ півріччя

№ п/п Назва заходу Дата проведення Короткий зміст заходу
1. Година єдності до Дня Соборності України «Соборна мати – Україна одна для всіх, як оберіг» 22.01.20 Ознайомлення вихованців з подіями 22 січня 1919року. Соборність – це символ боротьби за територіальну цілісність України, волю, порозуміння між людьми.
2. Мітинг – реквієм, присвячений Міжнародному Дню пам’яті жертв Голокосту «Розіп’яті без вини» 27.01.20 Інформування гуртківців про події 1 листопада 2005 р.: Генеральна Асамблея Організації Об´єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня — це Міжнародний день пам´яті жертв Голокосту. Цей день було обрано не випадково: саме 27 січня 1945 року було звільнено від фашистів найбільший з гітлерівських концтаборів Освенцим.
3. Відеопрезентація до Дня пам’яті героїв Крут «Квіти у полі, там де Крути…» 29.01.20 Відеопоказ про те, що у 1918 році відбувся бій під Крутами, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
4. Година пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Ти – вічний біль, Афганістан…» 15. 02.20 Ознайомлення вихованців з однією із трагічних сторінок історії через поезію, пісні, спогади учасників бойових дій у Афганістані.
5. Година патріотизму до Дня Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають» 20.02.20 Година патріотизму присвячена щорічному відзначенню 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні– на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
6. Літературно – музична година «Мово калинова – диво барвінкове» до Міжнародного дня рідної мови 21.02.20 Формування у гуртківців розуміння того, що українська мова - це скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Пробудження у вихованців почуття національної гідності.
7. Шевченківські читання «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» 01.03.20 У своїх виступах гуртківці показують значимість постаті Кобзаря для всього людства; розвивають свої творчі здібності, поглиблюють знання з краєзнавства; виховують повагу і шану до велета України – Тараса Шевченка
8. Година патріотизму до Дня Національної гвардії України «Військо, сильне духом» 26.03.20 Розповідь вихованцям про Національну гвардію України – державний озброєний орган, створений на базі внутрішніх військ та покликаний захищати суверенітет України, її територіальну цілісність, а також життя та особисту гідність громадян.
9. Година мужності до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів «Уроки пам’яті людської» 11.04.20 Година мужності присвячена пам'яті про інтернаціональне повстання в'язнів концтабору Бухенвальд, що сталося 11 квітня 1945 року. Відеоперегляд інформує про концтабори – місця ув’язнення великих мас людей, поміщених туди за політичними, соціальними, расовими, релігійними та іншими ознаками. Широке розповсюдження вони отримали в роки Другої світової війни і були розташовані, як у самій фашистській Німеччині, так і на окупованих нею територіях.
10. Заочна відео-екскурсія до Дня пам’яток історії та культури «Безцінні скарби рідної культури» 18.04.20 Ознайомлення гуртківців із архітектурними перлинами України; формування знань про їх красу, краєвиди, головні об’єкти та розташування; пробудження у них почуття патріотизму, любові до Батьківщини, бажання берегти та примножувати красу рідного краю.
11. Година спілкування до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу «Чорнобиль… Весни обірване суцвіття» 26.04.20 Донесення до свідомості вихованців масштабів Чорнобильської трагедії, її наслідків.
12. Мітинг – реквієм до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» 08.05.20 Розповідь гуртківцям про День пам'яті та примирення, про внесок українців уперемогу надфашизмом уДругій світовій війні, героїчний подвиг та самопожертву рідного народу.
13. Свято до Дня Матері «Я вдячний Богові за маму» 13.05.20 Формування у гуртківців почуття любові, вдячності до матері та вшанування материнської праці. Зустріч з матерями – героїнями, що виховали гідних дітей свого народу.
Кiлькiсть переглядiв: 836