«Танець -це рух, а рух – це життя. Життя у кожного своє.»

Хореографічна студія «Карамельки» заснована 1 вересня 2011р.

Завданням студії є: формування у дітей правильної постави; розвиток рухових якостей: сили, витривалості, швидкості, гнучкості, координаційних здібностей; розвиток музичності, почуття ритму; поліпшення психічного стану, зняття стресів.

Основна мета занять – всебічний розвиток дитини.

Заняття допомагають виробити природну грацію рухів, гнучкість, спритність, пластичність, координацію, здібність виражати почуття та емоції через танець. Заняття танцями допомагають найбільш яскраво розкрити характер індивідуальності дитини, а також розвиває такі якості, як цілеспрямованість, організованість, та працелюбство. Завдяки тому, що заняття проходять у групі, діти стають більш розкутими та комунікабельними. Заняття для діток першого року навчання переважно проводяться у ігровій формі. Для старших вихованців перевага надається роботі біля станка, гімнастиці на підлозі, в програму включено вивчення більш складних рухів до танців народів світу.

Вихованці студії за п’ять років її існування взяли участь у багатьох обласних та Всеукраїнських конкурсах і мають неабиякі досягнення, а саме: Всеукраїнський фестиваль «Кришталевий черевичок» м.Б.Церква, Всеукраїнський фестиваль «Сузір*я талановитих дітей» м.Б.Церква та м. Буча, Обласний фестиваль-конкурс «Терпсихора» , де із композицією «Танець під дощем» діти вибороли 3 місце та 2 місце за танець «Велика перерва». У складі театру мод закладу брали участь у обласному фестивалі-огляді театрів мод «Феєрія моди» м. Б. Церква, Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зійди на свій Олімп», 2-й фестиваль –конкурс «Твій Олімп» м.Київ.

Кiлькiсть переглядiв: 729