Режим роботи закладу

Навчальний рік у Кагарлицькому районному центрі дитячої та юнацької творчості розпочинається 1 вересня і закінчується, як правило, 31 травня.

Тривалість робочого тижня для педагогічних працівників встановлюється відповідно до тарифікації.

Тривалість робочого дня керівників гуртків визначається їхнім тижневим педагогічним навантаженням і розкладом занять. Заняття проводити у період з 9.00 до 21.00 відповідно до затвердженого розкладу занять.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 1 вересня по 31 грудня, ІІ семестр – з 1 січня по 31 травня.

Структура навчального року може змінюватися згідно з рішенням педагогічної ради та за погодженням з місцевими органами управління освітою.

У канікулярні, вихідні та святкові дні КРЦДЮТ може працювати за окремим планом, затвердженим директором.

У літній канікулярний час КРЦДЮТ проводить організаційно-масову роботу з вихованцями, учнями і слухачами в різних формах: змаганнях, зльотах, походах, екскурсіях, зборах, фестивалях, конкурсах, концертах, заняттях тощо, як підсумок освітнього процесу за навчальний рік, а також може проводити змістовний відпочинок та оздоровлення.

Комплектування гуртків, груп та інших творчих об’єднань здійснюється у період з 1 по 15 вересня, який вважається робочим часом керівника гуртка, групи або іншого творчого об’єднання КРЦДЮТ.

Відповідно до Положення про позашкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001р., № 433, середня наповнюваність гуртків, груп, секцій, студій та інших творчих об’єднань становить, як правило, 10-15 вихованців. Навантаженість навчальних годин на тиждень залежить від рівня навчання. Тривалість одного заняття в КРЦДЮТ визначається освітніми планами і програмами з урахуванням психофізіологічного розвитку, допустимого навантаження для різних вікових категорій.

Початок і закінчення занять, заходів визначається директором відповідно до режиму роботи КРЦДЮТ та Правил внутрішнього трудового розпорядку з урахуванням допустимого навантаження на вихованців.

КРЦДЮТ може організовувати роботу своїх гуртків, груп та інших творчих об’єднань у приміщеннях закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової вищої освіти, наукових установ, на базі спортивних будівель і стадіонів відповідно до укладених договорів із зазначеними закладами та установами.

Кiлькiсть переглядiв: 388