Інформація про заклад

1.1. Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості (КРЦДЮТ) – багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад, що забезпечує здобуття позашкільної освіти, здійснює науково-практичну підготовку талановитої учнівської молоді.

1.2. КРЦДЮТ у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством, зокрема «Законом про освіту» та «Законом про позашкілля», власним «Статутом», розробленим на основі Типового Статуту позашкільного навчально-виховного закладу.

1.3. Діяльність КРЦДЮТ будується на принципах гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадським і релігійних організацій та об’єднань, взаємозв’язку розумового, морального та естетичного виховання, органічного поєднання загальнолюдських духовних цінностей із національною свідомістю, національною історією і культурою.

1.4. КРЦДЮТ має за мету стати навчальним закладом високої гуманістичної та демократичної культури спілкування, творчої співдружності і співпраці керівників і гуртківців з яскравим культурологічним спрямуванням.

1.5. Головними завданнями закладу є:

- виховання морально здорового покоління, формування творчої

особистості з глибоко усвідомленою громадською позицією,

високим почуттям національної і власної гідності;

- створення умов для здобуття гуртківцями позашкільної освіти;

- пошук для навчання талановитої учнівської молоді;

- здійснення науково-практичної підготовки молоді і збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу України;

- розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарувань учнів, потреб і вміння особистості самовдосконалюватися;

- забезпечення умов для оволодіння практичними умінням і навичками з наукової та дослідно-експериментальної роботи;

- розробка інноваційних форм і методів навчання та виховання.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Кiлькiсть переглядiв: 631